(067) 616-76-63

Заказ звонка* - обов'язкові поля для заповнення

16293
LexLocks
B607 ET
350 Грн

Ручки-кноби – ідеальне рішення для офісу

Серед усього різноманіття дверної фурнітури ручки-кноби, мабуть, найменш знайомі більшості споживачів з Києва, Харкова, Львова, Одеси та інших міст України. Кнобсети являють собою особливу конструкцію дверної ручки, котра максимально зручна для людини. Дана дверна ручка має шароподібний вигляд, вона одночасно включає в себе і замок. Оскільки основний акцент тут зроблений не на високу зламостійкість і секретність, а на дизайн і зручність, кнобсети стали ідеальним рішенням для офісних дверей. Вони дуже ергономічні, адже максимально пристосовані для захоплення дверної ручки рукою. Крім того, дверні ручки-кноби мають можливість блокування механізму в закритому положенні, завдяки чому забезпечується обмеження доступу до приміщення.

Можна використовувати ручки-кноби і в житлових умовах, до прикладу, на дверях в підсобні приміщення чи в санвузлах. При цьому конструкція такої фурнітури передбачає, що при фіксації в закритому положенні механізм засувки не блокується. Тому якщо діти випадково закриються в приміщенні, їх легко буде визволити з полону, використовуючи звичайну шпицю, шпильку чи інший підручний засіб. Ручки-кноби прекрасно підійдуть для тих, хто хоче придбати ефектну і стильну прикрасу для міжкімнатних дверей і приміщення в цілому. Овальні, конічні і скобовидні кнобсети зі стилізацією під золото, срібло чи бронзу неодмінно приваблять увагу гостей і відвідувачів, підкреслюючи ваш смак і статус.

Чому варто придбати дверні ручки-кноби?

Якщо вам потрібно придбати дверну ручку, вибір на користь кнобсетів стане чудовим рішенням. В інтернет-магазині “Lemard” представлений великий вибір дверних ручок-кнобів за найдоступнішою ціною. В каталозі можна замовити гуртом і вроздріб продукцію відомого в Україні та за кордоном бренду Apecs (Апекс). Придбання ручки-кноба має багато переваг:

  • готовий набір, в якому засувка ідеально підходить до дверної ручки;
  • легкість установки і заміни дверної фурнітури;
  • зручність в експлуатації;
  • можливість обмеження доступу при невеликих розмірах фурнітури;
  • приваблюючий дизайн, завдяки якому кнобсет гармонійно впишеться в готовий інтер’єр;
  • невисока вартість кнобів.

Для того, щоб кноби прослужили довгий час, варто першочергово придбати фурнітуру високої якості. Саме така продукція представлена в інтернет-магазині “Lemard”. За відгуками наших покупців, кнобсети протягом кількох років справно працюють без втрати початкового зовнішнього вигляду.