(067) 616-76-63

Заказ звонка* - обов'язкові поля для заповнення

Для раздв.систем

Сортування: від дешевих до дорогих від дорогих до дешевих ТОП продажу Новинки акції
13486
MVM
S101-200
298 Грн
13489
MVM
S102-200
335 Грн
13492
MVM
S103-200
653 Грн

Особливості фурнітури для розсувних дверей

Фурнітура, яка використовується в розсувних дверях, забезпечує працездатність дверної системи та її надійність. Саме завдяки фурнітурі для розсувних дверей дверне полотно може переміщатися і ставати на відведене йому місце при відкриванні та закриванні проходу. Таким чином, елементи фурнітури відповідають за цілісність дверної системи, а також за зручність у використанні.

Від звичних нам розпашних дверей розсувні відрізняються, насамперед, розміщенням фурнітури, що проявляється в наступних особливостях:

  • дверне полотно можна відсунути, як штору або заслінку, що дозволяє значно розширити прохід і при цьому не пошкодити саму конструкцію;
  • фурнітура для розсувних дверей складніша і коштує не так дешево, як звичайні дверні петлі, але при цьому вона відкриває нові можливості для використання простору приміщення;
  • завдяки особливостям фурнітури розсувні двері відкриваються простіше звичайних, що є чудовим варіантом, наприклад, для дитячої кімнати або облаштування міжкімнатних перегородок.

Фурнітура для розсувних дверей, як і меблева для шаф-купе, складається з направляючих профілів, роликів, упорів, ручок, а також можуть бути встановлені поворотники, шпінгалети, замки та інше. Щоб система запрацювала, всі ці комплектуючі мають бути сумісними і правильно підібраними. Крім того, будь-який фахівець з установки міжкімнатних дверей у м. Київ скаже вам, що в розсувних конструкціях фурнітура неодмінно повинна бути якісною, оскільки від цього залежить термін її експлуатації.

Розрізняють два основних способи встановлення фурнітури для розсувних дверей. У першому випадку напрямні кріпляться на підлозі і зверху (на стелі або дверному каркасі). Другий варіант: полотно зсувних дверей підвішується, тобто напрямна фурнітура знаходиться тільки зверху, що недорого обходиться користувачеві, але знижує надійність конструкції.

Яка б фурнітура для розсувних дверей вам не знадобилася, купити все необхідне за прийнятною вартістю ви зможете в Україні в інтернет-магазині «Lemard». Тут же можна замовити оперативну доставку товару, наприклад, міжкімнатних дверей, по м. Київ, а також викликати кваліфіковану монтажну бригаду.