(067) 616-76-63

Заказ звонка* - обов'язкові поля для заповнення

Циліндри

Сортування: від дешевих до дорогих від дорогих до дешевих ТОП продажу Новинки акції
11274
Apecs
Циліндр SC-60-Z-С
140 Грн
11275
Apecs
Циліндр SC-60-Z
140 Грн
13437
Mul-T-Lock
7х7
754 Грн
13438
Mul-T-Lock
Classic
1247 Грн
13439
Mul-T-Lock
Interactive
3161 Грн
13440
Mul-T-Lock
MT5+
3161 Грн

Циліндровий замок – еталон секретності будь-яких дверей!

Сучасний циліндровий замок користується великою популярністю в широкому колі споживачів. Свою назву цей замок, котрий ще називають англійським, отримав завдяки механізму дверних циліндрів, що забезпечує секретність. В основі такої дверної фурнітури є кодові і стопорні штифти, котрі не дають серцевині механізму крутитися, коли в неї вставлений нерідний ключ. Якщо в дверний циліндр увійде оригінальний ключ з комплекту, штифти стають в потрібне положення. За відгуками споживачів з Києва, Одеси, Харкова, Львова та інших міст України на користь циліндрового замка свідчать невеликі розміри ключа, який легко можна зберігати в гаманці чи в дамській сумочці. До того ж циліндровий замок зручний у використанні, а при несправності не потрібно міняти весь механізм, лише купити дверні циліндри, вартість яких невисока.

Як правило, для циліндрових замків характерні підвищена секретність і низький рівень охорони. Сторонній предмет, вставлений в дверний циліндр, практично неможливо видалити. Для того, щоб збільшити безпечність циліндрового замка, деякі виробники виготовляють циліндри з дво-, три- або чотириярдовим ключем. Але краще за все зарекомендували себе дверні циліндри з бічною перфорацією. Сучасний циліндровий замок буває одностороннім або двостороннім, в залежності від того, чи відкриваються двері, якщо в серцевині вставлений ключ з іншої сторони. Довжина дверних циліндрів складає 30 - 60 мм, тому такий замок можна встановлювати в дверях різної ширини.

Де купити циліндровий замок за доступною ціною?

Якщо ви вирішили встановити циліндровий замок на вхідні двері, в інтернет-магазині “Lemard” можна замовити дверні циліндри, в яких ідеально поєднуються ціна і якість. В каталозі представлений циліндровий замок таких брендів, як Apecs (Апекс), USK (ЮСК), MCM, Bull (Булл), Alba, Titan (Титан), Hard Lock (Хард Лок). В залежності від того, чи захочете ви придбати дверні циліндри гуртом чи вроздріб, ціна на продукцію буде відповідною. Головна перевага купівлі у нас полягає в тому, що тут не реалізуються підробки. Ви зможете придбати оригінальний циліндровий замок, який чудово підійде для будь-якого дверного полотна. Доступна ціна, відмінна якість і зручна система доставки забезпечать задоволення від покупки в нашому інтернет-магазині.