(067) 616-76-63

Заказ звонка* - обов'язкові поля для заповнення

Петли

Сортування: від дешевих до дорогих від дорогих до дешевих ТОП продажу Новинки акції
11282
Apecs
Петлі 100*75-B4-INOX (к-кт)
100.8 Грн
11283
Apecs
Петлі 125*75-B4-INOX (к-кт)
100.8 Грн

Петлі дверні: скажіть «ні» нав’язливому скрипу!

Якісна фурнітура, зокрема дверні петлі, грають сьогодні не менш важливу роль, ніж матеріал для виготовлення дверей. Вони є невід'ємною частиною правильного функціонування, зручної експлуатації і захисту дверної конструкції. Тим, кому знайома проблема скрипу дверей, не потрібно пояснювати, скільки неприємностей може принести банальна несправність дверних петель. Двері, які раптово відкриваються чи не закриваються, стають предметом постійного невдоволення і роздратування. Вирішити проблему легко, достатньо лише встановити якісні дверні петлі від відомих виробників. Придбати їх можна в інтернет-магазині “Lemard”.

За порівняно невисокою ціною ви зможете придбати в Києві фурнітуру, яка протягом довгих років буде справно працювати і не принесе жодного дискомфорту. Наші спеціалісти дадуть вам поради, як правильно обрати дверні петлі, щоб продовжити термін експлуатації дверей. Перед тим, як замовити в Києві петлі, потрібно врахувати вагу і розміри дверей. До прикладу, на кожні 10 кг ваги полотна варто встановити одну петлю. Якщо для міжкімнатних дверей, як правило, буде достатньо двох петель, то для вхідних потрібно придбати додаткову третю деталь. В такому випадку дверна конструкція буде легко відкриватися і закриватися, що істотно повпливає на її експлуатацію. Важливий також матеріал для дверних петель. Краще за все віддати перевагу металевим петлям, ціна яких помірна.

Які дверні петлі можна придбати в Києві за низькою ціною?

Більшість жителів України, зокрема таких міст, як Київ, Одеса, Харків, Львів та інших населених пунктів, ставлять питання про те, які дверні петлі придбати і якому виробнику віддати перевагу, щоб не платити високі ціни. В каталозі інтернет-магазину “Lemard” представлені моделі таких брендів, як MVM (МВМ), Apecs (Апекс), USK (ЮСК), SAFITA (САФІТА), Mert (Мерт), Anselmi. Всі ці виробники вже знайомі жителям Києва і всієї України, завдяки високій якості фурнітури. У вас також є можливість за практично закупочною вартістю придбати гуртом чи вроздріб такі дверні петлі:

  • накладні, котрі встановлюють ззовні на коробку і двері;
  • врізні, що розміщуються в спеціальному поглибленні дверної коробки;
  • ті, що вкручуються і складаються з двох циліндрів з шурупами по боках. При цьому шурупи монтуються в двері, а циліндри одягають один на одного.

На сторінках інтернет-ресурсу ви зможете придбати дійсно якісну фурнітуру, яка і обійдеться дешево, і буде дарувати радість своєю придатністю довгий час. Придбані у нас дверні петлі забезпечать ідеальне функціонування дверей.