(067) 616-76-63

Заказ звонка* - обов'язкові поля для заповнення

Упори

Сортування: від дешевих до дорогих від дорогих до дешевих ТОП продажу Новинки акції
11276
Apecs
Упор DS-0002
67.2 Грн
12868
Apecs
Глазок
67.2 Грн

Чому потрібно придбати дверний обмежувач?

Для зручності експлуатації виробники сьогодні використовують різноманітну дверну фурнітуру, серед якої обмежувач дверей для легкого відкривання займає важливе місце. Саме дверні упори стають перешкодами для надмірного розкриття дверей, захищаючи стіни від механічних ударів та подряпин, а фурнітуру – від поломок. Прийнявши рішення придбати дверний обмежувач, ви зможете назавжди забути про облуплену штукатурку на стінах чи пошкоджені шпалери. Крім того, дверні упори сприяють більш довгій експлуатації дверей і фурнітури, чим заощаджують ваш бюджет. За допомогою обмежувача відкривання дверей буде відбуватися практично безшумно, що, безсумнівно, сприятливо позначиться на відносинах всередині сім’ї і з сусідами.

Якщо в вашому домі живуть діти, ви знаєте, як часто вони люблять влітати в кімнату, гучно ляскаючи дверима. Часто повчання проходять повз вуха маленьких шибеників, тому монтаж дверних упорів стане найвигіднішим рішенням. Елегантні кулеподібні обмежувачі, що закріплюються на підлозі за дверима, стануть невід'ємною частиною навіть найбільш вишуканого інтер’єру. За допомогою обмежувача ви зможете позбавити себе від необхідності періодично проводити косметичний ремонт стіни за міжкімнатними дверима, а також не будете витрачати час на зайві чвари з членами сім’ї. Також придбати дверний обмежувач варто для дверей в громадських місцях. Адже кожна людина відчиняє незнайомі їй двері з різною силою, що плачевно позначається на стані дверної фурнітури. Дверний замок без упору швидко ламається, оскільки постійно зазнає вібраційних навантажень. В цьому випадку упори значно полегшать життя як власникам, так і відвідувачам закладу.

Де придбати дверні упори в Києві за доступною ціною?

Сучасний ринок дверної фурнітури дуже широкий, тому обрати відповідний обмежувач іноді буває непросто. Багато покупців вагаються між дверними упорами за низькою ціною і дорогою європейською фурнітурою. В інтернет-магазині “Lemard” ви знайдете золоту середину. В каталозі представлені упори китайського виробника Apecs (Апекс) і німецького USK (ЮСК). Вартість обмежувачів обох світових брендів для жителів Києва, Одеси, Львова, Харкова та інших населених пунктів України більш ніж доступна, а якість відповідає всім найвищим вимогам. Ви можете замовити обмежувач або дверне вічко вроздріб, а також гуртом. В якості матеріалу облицювання для дверних упорів на ваш вибір можуть використовуватись бронза, золото або срібло. Замовляйте дверні упори недорого просто зараз!