(044) 233-20-25
(063) 233-20-25

Заказ звонка* - обов'язкові поля для заповнення

1. Як вибрати ламінат?
Для того, щоб правильно вибрати дійсно якісні двері з ламінату, слід звернути увагу на ряд характеристик. Наприклад, велике значення має покриття ламінованих дверей.
2. Види міжкімнатних дверей
купити дійсно хороші двері дешево можна і в спеціалізованому магазині. Інтернет-магазин «Лемард» представляє вашій увазі каталог міжкімнатних, вхідних дверей різних видів і цінових категорій.
3. Установка міжкімнатних дверей
Сотрудничая с нами, вы получаете возможность заказывать межкомнатные, входные или двери какого-либо другого вида с доставкой на дом.
4. Установка вхідних дверей
Спеціалісти інтернет-магазину Лемард надають послуги не тільки з доставки продукції в Київ чи інші українські міста, а й виконують установку дверей будь-якого типу. Наші співробітники - справжні професіонали у своїй справі.
5. Як обрати металеві вхідні двері?
Все больше семей в городе Киев и за его пределами, покупая входную дверь, останавливают свой выбор на металлических дверных конструкциях.
6. Як правильно обрати вхідні двері?
Покупець, який вирішив купити вхідні двері для своєї квартири, на перших кроках зіштовхується з досить нестандартною проблемою - занадто велика кількість варіантів, серед яких дуже легко розгубитись.
7. Навіщо потрібні двері?
Для чого потрібні двері? Простий але не мало важливе питання, адже всі ми знаємо, що двері - потрібні. Але, хто відповість навіщо?

Корисні Статті про Двері